Fragment książki w pliku PDF

Strona wydawnictwa


Strona wydawnictwa


Pierwsze wydanie Psychologii rozeszło się w nakładzie ponad 8 tysięcy egzemplarzy, a książka utrzymywała się przez kilkanaście miesięcy na liście bestsellerów. Dziś (jak wynika z naszych badań dystrybucji) Psychologia Zmiany jest na ponad 100 biurkach prezesów zarządów największych polskich firm i na półkach kilku tysięcy managerów.

Nowe wydanie, uzupełnione o kryzys oraz z prof. Witoldem M. Orłowskim na okładce miało premierę 9.09.09 na Deptaku w Krynicy, w księgarni BRUN w Nowym Domu Zdrojowym, w dniu inauguracji XIX Forum Ekonomicznego. Gośćmi byli kuracjusze oraz przedsiębiorcy - uczestnicy Forum, politycy (m.in. Senator RP Janusz Sepioł), dziennikarze (m.in. Grzegorz Kozak z Polsatu). W pierwszych dwóch tygodniach magazyny Wydawnictwa Helion SA opuściło 1250 książek. Niezły wynik!

Gościem specjalnym debiutu II wydania, choć przyznajmy trochę przypadkowym był. Norman Davies! Sam złożył autograf, otrzymał obie pozycje, co skomentował - Marek, to dla mnie dobry dzień - za jeden podpis dostaję dwie ksiązki! Drugą książką był Ten wredny PR 2009 - wydałem ją wspólnie z m.in. Moniką Olejnik, Wojtkiem Szalkiewiczem, Katarzyną Kolendą-Zaleską, Sebastianem Chachołkiem (pomysłodawcą wydania), Andrzejem Mleczko, Wieśkiem Gałązką i Jackiem Żakowskim.

JEŚLI ISTERESUJE CIĘ COŚ Z TYCH POZYCJI - DOSTANIESZ TO NA SZKOLENIU!